Atsiliepimai

VillaTop - atsiliepimai

Šitame puslapyje (žemiau) surinkti mūsų svečių atsiliepimai. Jeigu buvote pas mus sodyboje, maloniai prašome palikti savo atsiliepimą. Komentaruose parašykite kas Jums patiko ir kas ne. Dėkojame už nuoširdumą.

Komentarai straipsnyje “Atsiliepimai

 1. Marta sako:

  2023.06.03 šventėme vestuves šioje sodyboje, viskas pranoko lūkesčius. Aplinka jauki, maistas nuostabus, šeimininkai ir aptarnaujantis personalas rūpestingi, malonus. Patarimų kaip daryti geriau gavome daug ir viskas pasiteisino.
  Didžiausios rekomendacijos! ☀️

 2. Asta sako:

  2023.05.27 d. Šventėme savo vestuves, todėl atsiliepimą ne tik, kad noriu, bet ir privalau palikti.

  Visų pirma labai noriu padėkoti sodybos šeimininkams už lankstumą tam tikrais klausimais. Ačiū, kad įsiklausė į mūsų nuomonę ir leido džiaugtis šventės vieta, taip, kaip norėjome mes. Taip pat už komunikaciją, už betarpišką bendradarbiavimą visus metus, organizuojant mums šventę. Visada į visus klausimus buvo atsakyta greitai, aiškiai ir mandagiai.
  Vienas svarbiausių akcentų, man – pagarbus bei malonus bendravimas! Viskas buvo išpildyta 100%.

  Ačiū visam VilaTop sodybos personalui, šventės dieną jie sukosi kaip bitutės. Iškilus klausimams ar paprašius pagalbos, žaibiškai buvo reaguojama ir svarbiausia su šypsena. Niekada nemačiau nei vieno personalo surūgusiu ar pavargusiu veidu.

  Maistas-nuostabus. Tikrai labai skanus, šviežias ir kiekvieno, net pačio išrankiausio svečio poreikius atitinkantis maistas. Tikrai pasirinkę Barbekiu meisterius, nenusivilsite.

  Niekada nerašau komentarų jeigu bent kažkas man netiko arba nepatiko, bet šį kartą galiu pasakyti, kad viskas buvo išpildyta 100%, todėl drąsiai galiu rekomenduoti šią vietą, švęsti savo šventę!

  Ačiū, Jums visiems ir kiekvienam atskirai!

  A&E

 3. Jonas sako:

  2023.02.11 šventėme mano jubiliejinį gimtadienį. Viskas buvo puiku nuo pat pradžių – šventės detalių derinimas su vilos šeimininku Stanislavu, maisto parinkimas su šeimininko žmona. Puikus barbekiu meistro Simono maistas ir puikus padavėjų darbas, geros nakvynės sąlygos. Ačiū jiems visiems. Svečiai liko labai patenkinti.
  Jonas

 4. Ieva sako:

  Šventėme 2022.06.23 savo vestuves VillaTop sodyboje. Esame labai dėkingi ir šeimininkams ir personalui, viskas buvo tiesiog idealu! Maistas – nuostabus, visiem paliko įspūdį. Sodyba ir jos teritorija estetiška, visiškai išpildė mūsų lūkesčius. Viskas nuo kambarių, maisto, švaros iki lempučių lauke buvo super. Puiki komunikacija, bubo atsakyti visi mums kilę klausimai. Svečiai taip pat sužavėti, girdėjome galybę pagyrų.
  Dar kartą nuoširdžiai dėkojame ir tik pačios didžiausios rekomendacijos!!
  Dalinkevičiai

 5. Keith sako:

  Fantastic venue, had a great time Ivona and Tristan’s wedding and the hosts and staff were so welcoming and looked after us like family!

 6. Ros and Robert sako:

  As a guest at the wonderful wedding of Ivona and Tristan, we just want to say what a super venue Villa Top is, we loved the wedding arrangements, the place and the ambiance, the wonderful food, the attentive service to everyone’s needs. Couldn’t have been better! Thank you!

 7. Inga ir Vytautas sako:

  Šioje viloje šventėme pirmą kartą, ir iškart driokstelėjome vestuves 🙂 Jau praėjo savaitė po šventės, visą savaitę ieškojome prie ko prisiknisti – NERADOME 🙂 : aptarnavimas šventės metu – puikus, visos patalpos ir patalynė – idealiai švaru, barmenas – nuostabus, maistas ir personalas – nerealus, šefas – idealus 🙂 Ir su atsiskaitymu už paslaugas siurprizų nebuvo! Žodžiu, mūsų ir mūsų svečių bei viešnių lūkesčiai buvo viršyti 🙂 Tikrai rekomenduojame 🙂

 8. Andrius, Diana sako:

  Nuostabi vieta, puikūs šeimininkai. Šventėme vestuves ir negalime įsivaizduoti geresnės vietos nei šita. Personalas pasirūpino viskuo kuo reikėjo. Šeimininkų draugiškumas ir profesionalumas užtikrino mums nuostabiai gražią šventę. Aplinka sutvarkyta, graži, kupina gražių vietų nuotraukų filmavimui. Esame be galo dėkingi. Ačiū Jums.

 9. Ingrida ir Mantvydas sako:

  Didelis didelis AČIŪ visam VillaTop sodybos kolektyvui ir maistą tiekusiams Barbekių meistrams. Nors vestuves atšventėme 2021.06.26, iki šiol sulaukiame teigiamų atsiliepimų iš šventės dalyvių apie sodybos grožį ir jos patogumus, bei pasakiško skonio tiektą maistą. Visi liko begalo patenkinti! Dar kartą dėkojame ir rekomenduojame!

 10. Viktorija ir Viačeslavas sako:

  Norime padėkoti visai Villa top komandai, tiek savininkams, tiek padavėjoms, tiek virtuvės šefui bei visiems prisidėjusiems prie mūsų šventės!
  Šventėme savo vestuves ir likome begalo patenkinti.
  Malonūs žmonės, jauki, tvarkinga aplinka ir labai skanus maistas! Maisto pasirinkimas tikrai įvairus. Galima atrasti nuostabių patiekalų ir veganams!
  Sodyba – jauki ir labai graži!
  Ačiū už viską! Sugrįšime!

 11. Irena sako:

  Šioje sodyboje šventėme savo vestuves. Sužavėti likome ne tik mes, o ir visi mūsų svečiai! Aplinka pasakiška, sutvarkyta, jauki. Šeimininkai bei visas personalas begalo malonus ir dėmesingas. Dekoras pranoko prašymus! Visi prašymai bei lūkesčiai buvo išpildyti 200%! O koks maistas… neapsakomo skanumo! Tiesiog tirpstantis burnoje! Likome labai patenkinti ir drąsiai rekomenduojame kitiems! Ši sodyba buvo pats geriausias pasirinkimas! Tariame dideli AČIŪ! Irena ir Konrad

 12. Karolina sako:

  VillaTop sodyboje šventėme savo vestuves ir likome labai labai patenkinti! Jauki ir sutvarkyta aplinka, tvarkinga ir šviesi salė, tvarkingos miegojimo vietos, labai malonūs šeimininkai bei visas personalas ir be galo skanus maistas! Ilgai dvejojome dėl pasiūlymo „viskas įskaičiuota“ bet nei kiek nesigailime jį pasirinkę!
  Džiaugiamės, jus atradę ir pasirinkę! Dėkojame dar kartą visam Jūsų personalui! Ir tikimės ateityje sugrįžti dar ne kartą!
  K & M

 13. Labai norime padekoti savininkams uz nerealia svente , aptarnavima , siluma , pagarba , piemima , NEREALUS . rekomenduojam viskas tobula, Aciu Aciu Aciu visiem darbuotojam.. ❄️

 14. Labai norime padekoti savininkams uz nerealia svente , aptarnavima , siluma , pagarba , piemima , NEREALUS . rekomenduojam viskas tobula, Aciu Aciu Aciu visiem darbuotojam

 15. R&V sako:

  2020.08 šventėme savo vestuves. Likome patenkinti, nes tiek vieta, aplinka, tiek maistas, tiek bendra atmosfera atitiko lūkesčius. Labai malonūs šeimininkai, su kuriais lengvai suderinome visas šventės detales.
  Labai palengvino šventės organizavimą tai, kad vilos šeimininkai ne tik bendradarbiauja su maisto gaminimo profesionalais, bet ir parekomendavo gerą dekoratorę-floristę.
  Viena pastabėlė, ketinantiems švęsti su mažais vaikais: tvenkinys nėra aptvertas. Ypač toje vietoje, kur šlaitas statesnis, labai praverstų tvorelė.
  Aptarnavimas malonus, nakvynės kambariai tvarkingi, salė kondicionuojama.
  Džiaugiamės, kad pasikrinkome būtent šią vietą svarbiausiai savo gyvenimo šventei.

 16. Monika sako:

  2020-08-01. Šventėme savo šventę ir tikrai likome patenkinti, šeimininkai svetingi,nieko nepritrūkome. Patarimai tikslūs, didelis ačiū. Aptarnavimas malonus. Aplinka graži.O maistas visiems,tikrai visiems labai patiko!

 17. Monika sako:

  2020-08-01. Šventėme savo šventę ir tikrai likome patenkinti, šeimininkai svetingi,nieko nepritrūkome. Patarimai tikslūs, didelis ačiū. Aptarnavimas malonus. Aplinka graži.O maistas visiems,tikrai visiems labai patiko!

 18. SUPER SODYBA rekomenduoju tiems kurie megsta gamta , maistas tobulas , aptarnavymas tobulas . Visi svieciai patenkonti:)

 19. Vitalij sako:

  SUPER Sodyba mes 1 buvome glass house sodyboje , visi patenkinti , tobulas maistas aplynka nereali .rekomenduoju visiems!!!!

 20. Evelina sako:

  Šventėme čia savo vestuves 2020.06.18. Vienintelis žodis, kuris galėtų apibūdinti bendrą potyrį yra WOW! Pradedant nuo pačios sodybos: aplinkos grožis, lempučių magija paverčianti vakarą dar magiškesniu, fontanai… iki aukščiausio lygio aptarnavimo, nerealaus skonio maisto, o svarbiausia – rūpestingų šeimininkų, kurie buvo pasiekiami visada, vos tik prireikus! Manau šis laikas buvo iššūkis visiems, tiek jauniesiems planuojantiems savo vestuves, tiek sodybos šeimininkams, kurie tikrai dėjo visas pastangas, kad ta šventė taptų dar įsimintinesnė! Norime pasakyti LABAI didelį AČIŪ už visa rūpestį, pagalbą, patarimus 🙂 taip pat ir už tai, kad vėjo blaškomi iš vienos sodybos į kitą visgi pasirinkome Jus, o Jūs mūsų lūkesčius išpildėte 110 % :)) Ateityje manau dar tikrai susitiksime! 🙂

 21. Simona sako:

  VillaTop sodybos šeimininkams ir visam kolektyvui norime pasakyti be galo didelį AČIŪ!
  Šventėme savo šventę 2020 06 13 d., bet įspūdžiai dar iki šiol neblėsta.
  Visû pirmiausia, pati sodyba – kai pirmâ kartâ atvažiavome, pagalvojome, kad ji tik šiais metais pastatyta – viskas nauja, tvarkinga, jokiû nusidėvėjimo požymiû, o sodyba tuo metu gyvavo jau apie 7-8 metus.
  Šeimininkai – labai malonūs ir šiltai bendraujantys žmonės, davė daug gerû ir naudingû patarimû.
  Aptarnaujantis personalas – tokio šiais laikais labai gerai paieškoti reikėtû. Nuovokumas aukščiausiame lygyje, atrodo, kad nieko net sakyti nereikia, viskas laiku pastebėta ir padaryta!
  Maistas – geriausias įvertinimas yra, kai praėjus daugiau nei savaitei po šventės, svečiai vis dar aptarinėja nuostabû maisto skonį, o pačios šventės metu tik ir girdėjome – kaip skanu, kaip gražu.
  Taigi dar kartâ norime padėkoti visam VillaTop kolektyvui už tai, kad mums svarbi diena tapo tobula.

  S&L

 22. Alina sako:

  Jauki, šilta vieta, gardus maistas ir puikus dėmesingas aptarnavimas,tik geriausi atsilepimai,sekmes Jums ♥️♥️♥️♥️
  2020.02.15

 23. Sabina sako:

  Viena iš geriausiu vietu vestuvems! Esame labai patenkinti, kad pasirinkome butent šia villa. Viskas buvo tobula! Nuo maisto iki aplinkos! Vis dar ieškau progos vel apsilankyti 😀
  Tikrai rekomenduoju tiems kas nori atšvesti savo švente tobulai!

 24. Tomas ir Kamilė sako:

  Puiki Atmosfera, Maistas fantastiškas! Aptarnavimas 100 procentinis.Labai mandagus ir paslaugus personalas.Aplinka labai graži ir atpalaiduojanti! Kai tik bus proga būtinai sugrįšim!

 25. Agata & Aleksandr sako:

  Labai džiaugiamės, kad savo šventei pasirinkome Villa Top! Rekomenduojame 100 %, tikrai nenusivilsite. Graži aplinka, jauki salė, profesionalus aptarnavimas, begalo malonūs sodybos šeimininkai. AČIŪ Villa Top, kad buvote mūsų pasakiškos dienos dalimi ir išpildete mūsų pageidavimus su kaupu!

 26. Elžbieta sako:

  Superine vieta švęsti bet kokią progą! Labai graži vieta;skanus, šviežias ir originaliai patiektas maistas; malonus ir paslaugus personalas ir geranoriškas šeimininkas! Nuoširdžiai rekomenduoju!

 27. Juozas sako:

  Sodyboje dalyvavom vestuviu sventeje. Viskas labai puiku, aplinka, maistas, pramogos, nakvyne, pirtis ir servisas, paslaugus ir malonus seimininkai. REKOMENDUOJAM!

 28. Dana ir Mindaugas sako:

  2018.08.15.šventėme savo jubiliejus.Švente pavyko puikiai.Nuostabus Villa Top šeimininkai,skanus maistas,malunus aptarnaujantis personalas tiesiog viskas vau Tai puiki vieta vestuvėms,krikštynoms,gimtadieniams ir aplamai visoms progoms švesti.AČIŪ už gražią švente visų svečių vardu visiems labai patiko fantastika.

 29. Odeta sako:

  Dalyvavome pasakiškoje šventėje šioje sodyboje ir viskas buvo tiesiog nerealu. Aptarnavimas aukštos klasės, maistas kažkas tobulo, aplinka labai graži! Rekomenduojame 100% !

 30. Olga sako:

  2018-08-08 atšventėme savo vestuves Villa Top sodyboje ir net neįsivaizduojame tobulesnės vietos šventei!
  Aptarnavimas aukščiausios klasės, profesionalūs ir labai paslaugūs padavėjai. Nerealūs sodybos šeimininkai!
  Maistas dieviškai skanus bei skoningai patiekiamas.
  Villa top pranoko mūsų pačių lūkesčius ir mūsų šventę pavertė tobula bei nepamirštama! Dėkojame Jums ir jau nekantraudami laukiame progos vėl atvykti čia!
  Rekomenduojame visu 100%!
  Olga ir Aleksas

 31. Sigitas ir Monika sako:

  Ačiū VillaTop! Jūs nuostabūs! Tik geriausios rekomendacijos ir puikūs įspūdžiai.
  Profesionalūs šeimininkai, paslaugus ir nuoširdus personalas, fantastiški kepėjai ir virėjai, Įkvepianti aplinka – ko daugiau reikia, kad jūsų šventė būtų geriausia.
  Mūsų tokia ir buvo! Svečiai sakė – šimtmečio vestuvės 🙂
  Ačiū jums dar kartą!

 32. Greta ir Liudvikas sako:

  Labai dekojame sodybos seimininkams uz puikia svente. Esame begalo patenkinti ir labai visiems rekomenduojame sia sodyba savo sventems. Aplinka nereali, apsvietimas kaip is pasakos, aptarnaujantis personalas nerealus, kulturingas ir pasitempes. Tikrai auksto lygio sodyba, seiminikai tikri savo srities profesionalai. Dar karta dekojame Jums! Sekmes Jums!

 33. Dangira Kančienė sako:

  Dėkojame sodybos Villa Top šeimininkams už nuostabiai jaukią aplinką, už pagalbą surengiant šventę.Dėkojame už skanų ir šviežų maistą.Čia buvo gera švęsti ir pabūti, šioje gamtos apsuptyje esančioje sodyboje, su gyvu, tekančiu upeliu. AČIŪ Jums.

 34. 2018-05-25 šventėme savo vestuves. Puikiai prižiūrėta šventės salė ir aplinka. Maisto pateikimas ir aptarnavimas buvo tiesiog super. Su Vilos šeimininkais randami kompromisai pagal pageidavimus. Labai džiaugiamės ir rastu sužadėtuvių žiedu, kurį suradę šeimininkai iškart susisiekė ir grąžino mums. Tikrai rekomenduoju rinktis būtent šią vietą savo šventei, nes Villa Top vis galva aukščiau nei jos konkurentai.

 35. Anonimas sako:

  VillaTop puiki vieta švęsti. Labai džiaugiamės savo pasirinkimu. Labai malonūs šeimininkai, visada pasiruošę padėti ir nuoširdžiai patarti. Aptarnaujantis personalas šventės metu nuo pat atvykimo iki išvykimo dirbo labai profesionaliai. Pati sodyba labai jauki ir graži, graži aplinka. Maistas taip pat nepaliko abejingų. Dar kartą ačiū VillaTop už nepamirštamą šventę ir pačius geriausius prisiminimus!

 36. Gintė ir Giedrius sako:

  Sodyboje šventėme savo vestuvių šventę. Sodyba idealiai tinka vestuvėms! Labai graži aplinka, jauki ir erdvi salė ir labai skanus maistas. Esame labai dėkingi visam personalui už nepriekaištingą aptarnavimą. Sodybos šeimininkai viskuo pasirūpino. Šventė buvo nuostabi ir tam sunku būtų įsivaizduoti geresnę vietą 🙂

 37. Greta Čistova ir Igor Čistov sako:

  Šventėme savo vestuves nuostabioje VillaTop sodyboje (2018.04.28). Viskas aukščiausiame lygyje! Nuo pat pirmo apsilankymo likome sužavėti sodybos aplinka: žaliuojanti gamta, daug erdvės pasivaikščiojimams, nuostabios vietos fotosesijai. Viduje puošni, erdvi salė, be galo jauki terasa ir komfortiški kambariai svečiams. Sodybos
  šeimininkai – Irina ir Stanislavas labai nuoširdūs, paslaugūs žmonės, dalinosi ir negailėjo naudingų patarimų. Esame be galo dėkingi Jums už tai. Aptarnaujantis personalas – nepriekaištingas! Viso vakaro metu ant stalo nieko netrūko.
  Maistas tiesiog TOBULAS. Aukščiausia klasė – karšti patiekalai, užkandžiai. Viskas nepriekaištinga. Absoliučiai visi svečiai liko sužavėti!! Mes labai džaiugiamės, kad pasirinkome šią sodybą savo šventei (nekantraujame susitikti vėl!). Didžiausios rekomendacijos ir nuostabiausi komplimentai Jums!!!
  Ačiū, kad prisidėjote prie gražiausios mūsų šventės!

 38. Tomas sako:

  Sveiki,

  Mūsų šventė vyko birželi. Su šeimininkais viskas buvo suderinta iš anksto. Personalas labai paslaugus. Vieta nereali!
  Norėčiau pagirti ir šefus maistas šviežias ir skanus!
  Sėkmės Vilatop !

 39. Robert & Ivona sako:

  Wesele 30.09.2017r. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia weselnego. To był zdecydowanie najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Było dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy…a nawet lepiej! Dowodem na to byli pełni uśmiechu i zadowolenia goście weselni. Jedzenie i atmosfera na najwyższym poziomie, sala przepiękna. Obsługa pełen profesjonalizm, mili, uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Po prostu super.Panie Stanislawie dziękujemy za wszystkie cenne wskazówki i miłą współpracę podczas organizacji całego przyjęcia! Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecamy to miejsce wszystkim!

 40. Snežana ir Kiril sako:

  Savo svarbiausią gyvenimo šventę – Vestuves atšventėme būtent Villa Top sodyboje ir likome begalo patenkinti! Personalas labai malonus ir pastebi kiekvieną smulkmeną, šeimyninkai begalo širdingi žmonės, maistas išskirtinis. Visi mūsų svečiai liko labai sužavėti, na o mes savo vestuvių dieną prisiminsime tik su šypsena. Ačiū Jums Villa Top!!! 😉

 41. Rūta sako:

  Rugpjūčio 12d. šioje sodyboje šventėme dukters vestuves. Savo ir jaunojo tėvelių vardu noriu padėkoti šeimininkams Stanislovui ir Irinai, bei visam personalui už nuostabią šventę. Planuodami ir rinkdamiesi šventės vietą, mes be abejo, skaitėme komentarus ir atsiliepiamus, bet tai ką patyrėme – tikrai pranoko lūkesčius. Nei vienas pagyrų žodis nėra „laužtas iš piršto“ :)) Nuostabi aplinka, puiki atmosfera, superinis aptarnavimas, nuoširdūs patarimai ir neapsakomo skonio maistas !!! Tai tobula profesionalų komanda, kuri žino KĄ daro, KAIP daro ir KAM daro.
  Dar kartą dėkojame už Jūsų profesionalumą, šiltą priėmimą ir nuostabią šventę. Tikrai apsilankysime dar ir kitomis progomis. Iki pasimatymo :))

 42. Laura sako:

  Šventėme čia savo vestuves, norime pasakyti didelį ačiū šeiminikams, viskas buvo nuostabu. Maistas, aptarnavimas, serviravimas, viskas super!! Šeimininkai labai rūspestingi ir paslaugūs. Visi liko labai patenkinti!!

 43. Anonimas sako:

  2017 liepos 12 dieną
  Buvome pakviesti į krikštynų šventę. Nuoširdžiai dėkojame už nepamirštamas akimirkas likome patenkinti ir sodyba ir aplinka, šeimininkų rūpesčiu ir aptarnaujančiu personalu.Geros Jums kloties ir pasisekimo nelengvame darbe.

 44. Jack and Ieva, July 2017 sako:

  We celebrated our wedding at the VillaTop this July, 2017. Initially I was stressed out about planning a wedding in a foreign country (I am from England and my wife is Lithuanian), however all worries washed away after viewing the villa and meeting the owners.

  ENVIRONMENT

  The villa is in a fabulous place, surrounded by pond, fountain, forests and has a very well looked after territory. There are a couple terraces, plenty of space to relax on benches with lovely views. It also has a fantastic arch, where we said our vows and exchanged rings.

  VILLA

  The building is very modern, clean and has all you might need. There is a big hall (we had just under 60 guests). You can choose from various seating options as well. The rooms are spacious and well kept – very comfy beds. The best thing though – a special room dedicated to newly weds with a surprise waiting for you (will not spoil it for you just yet 🙂 ).

  COMMUNICATION

  If you are like me and do not know where to start planning the big day, the helpful owners will definitely take some of those worries away. They were patient, answered so many questions, advised us on many matters and were just great! They have many years of experience in the business and have seen it all!

  ENTERTAINMENT

  Sauna, jacuzzi, table football – say no more!

  FOOD

  The food was absolutely amazing, plenty for everyone, high quality and looked just like in the pictures on the website. The award winning chefs lived up to their reputation.

  RECOMMENDATION

  Would absolutely recommend to anyone looking for a beautiful, stress-free place for a wedding!

 45. Renata sako:

  Pasirinkome šią sodybą mūsų šventei ir likome labai patenkinti tiek mes, tiek mūsų svečiai. Aplinka nuostabi, viskas labai tvarkinga, švaru bei gražu, maistas taip pat labai skanus. Siekėme suorganizuoti įsimintiną šventę, ir su sodybos šeimininkų, virtuvės komandos bei dekoratorės kruopščiu darbu tai puikiai pavyko!
  Tačiau nemaloniai nustebino tai, kad mūsų asmeninės šventės akimirkos buvo fotografuojamos sodybos darbuotojų.
  Tad tie kas ieško vietos privačiai šventei, įspėkite darbuotojus iš anksto.

 46. Marija&Hafthor Lind sako:

  This past June we celebrated our wedding at beautiful villa in Cekoniskes called VillaTop. It’s only 9 km from Pilaite, takes max 30 min from Vilnius city center. VillaTop has to offer everything what you need for a wonderful Fiesta: spacious main hall, many bedrooms, jacuzzi, sauna and of course beautiful surroundings. The house was very comfortable, very open and nicely furnished. The owners were very helpful and gracious through the whole process. The food was amazingly delicious and prepared on the grill: BBQ de Cuisine (Barbekiu Meisteriai).

  We would highly recommend this place, check it out.

 47. Julija sako:

  Savo vestuviu svente patikejome VillaTop komandai ir nei kiek nesigailime. Viskas buvo geriau nei galejome isivaizduoti – paslaugus personalas, malonus seimininkai ir tobulas maistas. Manau, kad dar ne karta grisime i sia vieta.

 48. Erika sako:

  Rūgpjūtį čia šventėme draugų vestuves. Akys gerėjosi sodyba ir jos aplinka, o širdis džiaugėsi maloniais šeimininkais, nuostabiu aptarnavimu 🙂

 49. Egidija ir Giedrius sako:

  Liepos 7 dieną šventėme savo vestuves. Labai nuoširdžiai norime padėkoti sodybos šeiminkams, Stanislavui ir jo žmonai, už nuostabų, šiltą, rūpestingą priėmimą ir rūpestį. Patys šilčiausi žodžiai aptarnaujančiam personalui. Malonus bendravimas, šypsenos, atsakingumas, paslaugumas mus sužavėjo. Nerealus maistas – įtiko ir gurmanams ir tradicinės virtuvės mylėtojams. Ačiū Simonui. Superinis šventės vedėjas Irmantas ir grupė Lotus. Tą dieną tikrai galėjome atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente, nes nuostabi aplinka, sodybos šeimininkai, aptarnaujantis personalas, virtuvės šefas, šventės vedėjas pateisino visus mūsų lūkesčius 100%. Ačiū, kad Jūs esate ir suteikėte mums džiaugsmą.

 50. Ana sako:

  Sventeme vestuves. Likom labai patenkinti aplinka, aptarnavimu, maistas paruostas nuostabiai, vedejai tobuli 🙂 vaikai siaute iki isnaktu, turejo ka veikti, sveciai irgi nesedejo nuolat prie stalo (su tokia aplinka tai butu nuodeme:) ) kiekvienas musu prasymas buvo ispildytas iskart, nieko neteko ilgai laukti.

  Ryta mus pasitiko su sypsena 😉 esam labai patenkinti 🙂 aciu 😉

 51. Irina sako:

  I sia sodyba atvykome labai nusivyle kitos kavines aptarnavimu.. Ieskojome vietos savo vestuvems.. Atvykome ir likome labai suzaveti sodybos aplinka, bet vadovavomes posakiu nespresk apie knyga pagal virseli, nezinojome kas laukia toliau.. ir cia su placia sypsena, velu vakara mus pasitiko sodybos seimininkas, nuostabus siltas zmogus kurio bendravimas priverte suprasti, kad tai butent tokia vieta kokios mes norime

 52. Simas ir Sabina sako:

  musu vestuves vyko birzelio3d. Labai norime padekoti tiek seimininkams tiek aptarnaujanciam personaliui, uz viska ka jie padare. Labai nereali vieta, visi liko labai nustebinti ir patenkinti, svesti cia tiesiog pasaka. Pati vieta labai daug duoda, sveciai laukdami musu galejo grozetis gamta, sedeti ant pievutes prie tvenkinuko, terasoje su taure sampano ar bokalu alaus ir uzkandziauti. Maistas buvo labai labai skanus, visiem patiko, ypatingai rukyta lasisa, tiesiog neapsakomai skanu (ja greiciausiai visi ir suvalge), sriubyte pateikta pusryciams, (chili), mmm, nors nesu astraus maisto megeja, bet ja tikrai vertejo imti, skani ir nera tokia astri. taip pat ir Aciu grilio meistrams – maistas 10 balu:) o patarnaujantis personalas labai malonus, greitai reaguoja ir rupinasi kad visiem nieko netruktu 🙂 Seimininkai, reti tokie silti zmones, malonus, padeda, pataria ir padaro viska 100%. grisim pas jus dar tikrai 🙂 REKOMENDUOJAM, pati geriausia, graziausia vieta, kur teko buvot 🙂

 53. Milda ir Andrej sako:

  Gegužės 21 d. Villa Top sodyboje vyko mūsų vestuvių šventė. Likome patenkinti viskuo – aplinka, šeimininkų rūpesčiu, aptarnaujančio personalo paslaugumu, pačia sodyba 🙂 Dėkojame virėjui, priėmusiam ir puikiai susidorojusiam su vegetariškų vestuvių iššūkiu 🙂

 54. Ivona ir Ričardas sako:

  Šioje sodyboje šventėme vestuves 2016.05.20 ir esame dėkingi, kad prisidėjote prie mūsų šventės! Sodyba labai graži tiek iš išorės tiek iš vidaus, šeimininkai malonūs bei supratingi, iš jų išgirdome nemažai vertingų patarimų. Labai patiko aptarnaujantis personalas, jie visą laiką ir su šypsena rūpinosi, kad mums nieko nepritrūktų. Taip pat buvome maloniai nustebinti iš ryto – kai nusileidus į pokylių salę pamatėme pilnai sutvarkytą salę su gražiai papuoštu bei paruoštu švedišku stalu. Maistas taip pat buvo puikus!

 55. Irutė ir Rimantas Zagorskiai sako:

  Sodyboje šventėme vestuves. Viskas buvo puiku,šeimininkai labai rūpestingi, aptarnavimas labai malonus ir sklandus,salė gražiai papuošta,aplinka taip pat labai graži,maistas žiauriai skanus:) . Taip pat nepasigailėjome ryte užsakę masažinę vonią bei pirtelę-tiek vaikams,tiek suagusiems paliko daug įspūdžių ir džiaugsmo. Ačiū Jums!

 56. Artur sako:

  Sveiki! 2016.03.12. Buvome… Patiko viskas, pailsejome, atsipalaidavome! Aplinka super!! Viskas sutvarkyta ir paruošta! Niekas netrugdo:) grysime tikrai dar!!!!!!!!!! Šeimininkas super, malkų užtenka ir visada paruošta!!!:))

 57. Ruta ir Ernestas sako:

  Sodyboje šventėme vestuves, viskas buvo suplanuota iki smulkmenų, šeimininkai pasidalino patirtimi ir patarimais. Viskas buvo be priekaištų, dar tikrai sugrįšime į šią sodyba. Labai Ačiū šeimininkams ir visam personalui !

 58. Ramūnas sako:

  Esu labai patenkintas pirties namelyje praleistu vakaru! Sodybos šeimininkas maloniai bendrauja, viskas buvo taip, kaip buvo pažadėta. Labai malonu, kad iš anksto pagalvota apie patogumą svečiams, išspręsti dalykai, kurie paprastai kelia papildomus rūpesčius – yra ir muzikinė kolonėlė, ir paruošta ugniavietė mėsos kepimui, įskaitant prakūras ir malkas, ir visi stalo įrankiai/lėkštės. Sutartą valandą namai jau buvo šilti nuo iškūrento židinio, o pirtis paruošta naudojimui. Ji labai erdvi, o vantos ir šalto vandens kibiras leidžia dar labiau ja pasimėgauti. Ačiū, likome labai patenkinti, rekomenduoju!

 59. Renginių vedėjas Evaldas Venskutonis sako:

  Verslo sėkmę lemia ne tik pati vieta, bet ir personalas, o ir paties šeimininko požiūris į klientą. Ponas Stanislovas, sodybos Villa Top šeimininkas, yra toks žmogus, kuris svečią visada priims pareigingai. Į tokią sodybą sugrįžti norisi visada. Nuoširdžiai rekomenduoju.
  http://www.vedejasevaldas.lt

 60. Melanija ir Juozas sako:

  Jeigu jus norite puikiai atsvesti savo svente, pasigrozeti nuostabia aplinka- siulome VillaTop. Nes seimininkai tikrai puikus savo darbo specialistai. Visiskai pasitikejome seimininkes pasiulytu valgiarasciu, sventes organizacijos pasiulymais ir patarimais. Tikrai neapsirikome! Maistas buvo ne tik labai skanus, bet ir graziai pateiktas. graziai ir jaukiai irengta pokyliu sale. Nakvojome nuostabiuose miegamuose, azuolinese lovose. Bet kuria minute sventes metu galejome kreiptis patarimo ir pagalbos i barmena, kuris nuosirdziai dalyvavo musu sventes tobulinime. pirtis, dzekuze- nuostabu! 100 kartu ACIU nuo musu ir musu sveciu, kurie po sventes skambino ir dekojo uz nuostabiai praleista para viloje. Mes tikrai dar grisim cia 🙂

 61. Vaida ir Mantas sako:

  15.08.01 Šventėme mūsų vestuves sodyba superinė,visur tvarkinga, graži aplinka aptarnavimas nerealus.Norėtume padėkoti šeimininkams už gerus patarimus už nuotaiką ir pagalbą ypač Irinai 🙂
  Manau dar ne kartą susitiksime

 62. Moses and Maria sako:

  Thank you so much for a wonderful Wedding day! Hospitality exseeded all our expectations. All our guest, even from abroad, were very pleased with a venue and the service they did provide to us. Its very quiet and peaceful area and ideal if you are looking for a privacy. We will never forget it! And variety of the menu is very big plus food itself was very tasty! We already planing on celebrating anniversary at Villa Top!

 63. Jekaterina ir Irmantas sako:

  Šventėme savo vestuves 2015.06.20. Sodybos šeimininkai padarė viską nepriekaištingai ir viršyjo mūsų pačių lūkesčius. Kuomet atvykome buvo viskas sudėga ir paruošta šventei daug geriau negu mes buvome sutarę ir įsivaizdavome. Visą vakarą aptarnaujantis personalas rūpinosi kad nieko netrūktų ir tą darė labai profesnionaliai. Jei rinktis vestuvių šventę – tai nedvejodami rekomenduojame šią vietą.

  Esame labai dėkingi Villa Top. Šeimininkai padėjo mums suorganizuoti ir turėti pačias įsimintiniausias vestuves visiems šventės dalyvaviams.

 64. Артур sako:

  Отмечали выпускной вечер. Всем очень понравилось, все остались довольны. Очень красивое и ухоженное место, где можно было прекрасно провести время и вне стола, есть где посидеть отдохнуть на улице и также прогуляться. Относительно не далеко от центра города. Приятно удивил обслуживающий персонал. Хочется отметить разнообразное и вкусное меню. Особенно хотел бы отметить хозяев Villа Top, внимательные, понимающие, отзывчивые, добрые и честные люди, настоящие профессионалы своего дела! За всё благодарю и всем очень рекомендую! Большое спасибо!!!

 65. Gintarė ir Aivaras sako:

  Ačiū už nepamirštamas vestuves! Nuotaikos buvo superinės! Jūsų darbas atliktas su kaupu: padavėjai, aptarnavimas, šeimininkų bendravimas – viskas be priekaištų! Jūs esate savo srities profesionalai! Visiems rekomanduojame šią puikią sodybą! 🙂 Pagarbiai, Pekoriai

 66. Rūta sako:

  noriu padekoti sodybos seimininkams uz gerai organizuota svente.Viskas buvo aukstumoi:maistas,aptarnavimas,sale,sales papuosimas,aplinka….Mano sveciai liko labai patenkinti,o jei patenkinti sveciai,reiskia viskas buvo gerai:)Dar karta sirdingai dekoju seimininkams ir personalui!!!Aciu!!!

 67. Alina sako:

  Labai patiko sodyba. Šventėm gimtadienį su visa šeima. Labai draugiški šeimininkai. Viską padėjo organizuoti, visko davė. Norime padėkoti ir personalui. Padavėjai labai malonus. Stalai buvo nuolat papildyti gėrimų ir vaišių. Trumpiau tariant – viskas vyko sklandžiai ir pagal planą. Tikrai atsipalaidavome ir gavome malonumą nuo sodyboje praleisto laiko. Dėkui.

 68. Justas sako:

  Na, normaliai taip pasedėjom su draigais. Pirtis gera, rekomenduoju. Šeimininkas supratingas, davė malkų pakurent mangalą, davė to, davė ano. Pritruko iešmų, tai ir tų davė. Leido išvažiuoti vėliau. Tai nors pamiegojom gerai. Miegot vietos užtenka šiaip. Patogu, viskas yra. Sporto aikštelė irgi normali tokia šalia tos pirties. Bet nesinaudojom. Na – yra viskas ko reikia pailsėt. Dėkojame visi mes dar kartą. Aš, Justas jaunesnysis ir chebra.

 69. Giedrius/Agnė sako:

  Savo vestuves šventėme 2014.08.23-24. Su sodybos savininku Stanislav susitikome dar 2014 m. vasario mėn., o sodyba laisva bebuvo tik dviem vasaros savaitgaliam. Tai iškart rodė sodybos populiarumą. Savininkas iškart pasirodė gan linksmas ir nuoširdus žmogus, tad aplankę tik vieną sodybą, iškart nusprendėme, kad švęsime būtent „Villa Top“. Visą laiką, kiek teko bendrauti, savininkas įdomiai ir nuoširdžiai padėdavo ir pasakodavo visokius įdomius atsitikimus sodyboje 🙂
  Atvirai kalbant, turėjome šiek tiek abejonių dėl savininko žmonos (ji rūpinasi maistu, kėdžių puošimu ir pan.), nes artėjant vestuvėms, kai paskambindavome ar nuvažiuodavome dėl ko nors pasiderinti, ji būdavo labai pavargusi, irzli, šiek tiek piktoka, nelabai norėjo leistis į konkrečius derinimus, nors visada priimdavo. Vis sakydavo, kad kai liks savaitė iki vestuvių, tuomet bus jums skirtas laikas ir tada jau konkrečiai kalbėsimės ir pan. Ir iš tikrųjų, likus savaitei iki šventės, susitikome, kalba visiškai pasikeitė, nuoširdžiai viską mums patarė dėl maisto ir pan. Likome maloniai nustebinti. Na, ir sužinojome, kodėl anksčiau būdavo to irzlumo: žmogus tiesiog dirba ir Vilniuje, lekia po to į sodybą tvarkytis, viską organizuoti ir dar žmonės su visokiom savo problemom skambinėja 🙂 viskas suprantama ir žmogiška.
  Truputėlį taip pat turėjome abejonių dėl karšto patiekalo, ypač kai pasakė, kad estetinio grožio kaip restoranuose nesitikėkite, bet bus skanu. Ir tikrai buvo ŽIAURIAI skanu. Ne tik karštas. VISKAS. Net silkės įvairios, kurių nelabai mėgstame 🙂 Kiek klausinėjome savo svečių, maistas buvo superinis: kepta antis fantastiška, O KOKIA sriubytė ryte!!! BAndelės. Su visokiais įdarais. VISKAS nuo iki buvo be galo skanu. tik gal kavos norėjosi iš aparato, o ne plikomos, nes vanduo nevisada buvo verdantis.
  Kitas dalykas – aptarnavimas. Net nemoku apsakyti, kokio PROFESIONALUMO. Pagrindinis padavėjas yra savininko brolis. Kokio jis kruopštumo, kokio pastabumo, pabendravus su juo, sakė, kad yra aptarnavęs ir aukštus valstybės vadovus. Visada paklaus, ar viskas tvarkoj, ar nieko netrūksta. Kartais nė nepastebėdavom, kaip lėkštė ar puodelis būna pakeisti švariais. Paprašėme jo ir įnešė mums tortą į šokių aikštelę su fejerverkais. Ryte atsikėlus, visa salė jau buvo išplauta, likęs maistas ir gėrimai sudėti, sriubytė verdama. Lyg nebūtų buvę jokios šventės kaip gražu buvo. Truputį gėda, kad žmogui arbatpinigių nepalikom, nes šventė daug kainavo, bet pasitaupius, tikrai pervesim atskirai 🙂 Geriau vėliau nei niekada 😉
  Antrą dieną ėjome į pirtį. Kas norėjo, šokinėjo į tvenkinį. Buvo labai smagu, viskas nepriekaištinga.
  Gaila, kad nepavyko pažvejoti, nes antrą dieną stipriai lijo. Savininkas rodė foto, kokių karpių galima ištraukti iš tvenkinuko 🙂 Nespėjome ir tinklinio pažaisti, pasportuoti lauko treniruoklių salėje..
  Salė, muzika, šviesos, miegojimo vietos – viskas buvo puiku.

  Ačiū, Jums mielieji, už nuoširdų indėlį į mūsų svarbią šventę!!! Tikrai pas Jus dar gryšime kitomis progomis.

 70. Nikolaj / Julija sako:

  Sventem savo vestuves 01.08.2014. Puiki vieta, puikus ir labai malonus seimininkai, visada patars kaip ir ka geriau padarit. Labai didelis ACIU aptarnaujanciam personalui (Janui), sito zmogaus darbas paliko didziuli ispudi kiekvinam sveciui. Viska dare laiku ir labai profesionaliai, visada su sypsena, labai mandagus, ant stalo niekad nieko netrukdavo, super profas. Viskas del ko taremes buvo ispildyta nepriekaistingai. Prie pat sodybos vandens krioklys, sporto aikstele, daug vietos poilsiui, pavesine , visa teritorija priziureta. Atmosfera superine.

  Aciu Jums uz toki profesionalu darba.

 71. Laura sako:

  Labai puiki atmosfera, puikus aptarnaujantis personalas, aplinka – nereali, atoku ramu ir gera. Tokioj sodyboj dar nebuvau, paprastai jos visos būna tokios „panaudotos“ kur nesijauti tarsi namie. Čia priešingai – viskas išpuoselėta! Tokių šeimininkų dar neregėjau, tokie rūpestingi, siekia tik geriausio! Maistas taip pat nėra prie ko prikibti. Miegamieji, kaip jau minėjau tarsi namie.. Ir vien gamta aplinkui. Viskas ko reikia Jūsų ypatingai šventei. Garantuoju, nepasigailėsite!

 72. Mindaugas sako:

  2014 05 31 Šventėme savo vestuves. Tai vakarinė dalis šioje sodyboje labiausiai įsiminė visiem svečiam. Esame nuoširdžiai dėkingi sodybos šeimininkams už nuostabius, nepakartojamus prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. Būsimiems jaunavedžiams sakau, jeigu dvejojate ką pasirinkti, žinokite kad šios sodybos šeimininkai padarys viską nepriekaištingai negailėdami jėgų. Ką sutarsite bus išpildyta 120%. Stalą aptarnaujantis vyras yra profas, tokio dar nematėt. Kultūringas, mandagus, paslaugus ir maloniai bendraujantis. Rūpinosi kad nieko netrūktų. Nereikėjo nieko sakyti, tik dėkoti 🙂 Ir labai svarbu kad pasirinktumėte gerus vakaro vedėjus/muzikantus. Mūsų buvo puikūs. Jeigu reikia rašykite ir duosim kontaktus.

 73. Andrius sako:

  Sodyba tapo mūsų nuolatinė poilsio ir švenčių vieta. Labai patinka tai, kad kaskart atvykus yra kažkas naujo. Tai vandens krioklys, tai sporto aikštelė, tai teritorija pertvarkyta, tai pavėsinė nauja. Dėkojame šeimininkams už gerai praleistą laiką…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.