Vestuvės

Sodybų nuoma

Išgirdus bei ištarus taip ilgai lauktąjį TAIP, ką tik susižadėjusią porą užpuola begalė rūpesčių. Nuo ko pradėti artėjančios šventės planavimą ir kaip nepasiklysti patarimų gausoje? Šio straipsnio tikslas yra atsakyti į vieną iš šių klausimų.

Kodėl Jūs turėtumėte savo svarbiausią dieną patikėti būtent Villa Top sodybos komandai?

Villa Top sodybos nuoma nėra tik salės bei miegamųjų vietų nuoma. Drauge su šventinėmis patalpomis bei supančia gamta, Jūs įgaunate visokeriopą pagalbą bei paramą organizuojant Jūsų vestuves.

Sodybos šeimininkai, turintys virš penkerių metų patirties vestuvių planavimo sferoje, žino atsakymus į daugumą Jums rūpimų klausimų. Villa Top komanda yra subūrusi atidžiai atrinktų, patikimų paslaugų tiekėjų ratą. Jums bus suteikta muzikantų bei didžėjų, vakaro vedėjų, dekoratorių, floristų, fotografų bei daugelio kitų paslaugų tiekėjų rekomendacijos ir kontaktai. Villa Top komandos ratą papildo daugkartinių Lietuvos bei Europos maisto gaminimo čempionų šefų komanda, kuri užtikrins, kad apie Jūsų šventės vaišes sklistų legendos!

Alternatyvios vestuvių ceremonijos trokštantiems, Villa Top sodyba siūlo galimybę apsimainyti žiedais gamtoje, po baltu šventiniu kupolu. Aukuro vieta laukia Jūsų palinkėjimų, išartų degant gintaro dulkėm.

Viena iš dažniausiai aptariamų temų įvairiose vestuvių forumuose yra jaunųjų fotosesijos vieta. Villa Top sodyba yra paruošusi jaunųjų fotosesijai skirtas vietas, kurios gali būti dekoratorės koreguojamos atsižvelgiant į Jūsų norus. Norintiems išties ypatingų bei originalių nuotraukų taip pat siūlome naujavėdžių fotosesiją su žirgais.

Po įsimintiniausios dienos jaunieji yra kviečiami praleisti naktį tik Jiems skirtame kambaryje.

Jeigu Jūs, kaip ir dauguma šviežiai iškeptų susižadėjusių porų, nesate tikri nuo ko pradėti ir kaip suplanuoti nuostabią šventę, paskambinkite Villa Top komandai telefonu +3706 99 100 69 arba +3706 86 311 31 ir mes tikrai įveiksime šią užduotį drauge!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.