Santuokos ceremonija Villa Top sodyboje

Villa Top sodyboje, kur ramybė ir gamtos grožis susilieja, mums yra suteikta ypatinga galimybė išpažinti savo meilę ir prisiekti vienas kitam amžinai. Santuokos ceremonija gamtoje yra tikras stebuklas, kuris atneša Jums ne tik didžiulį džiaugsmą, bet ir ramybę, kad net blogas oras niekada nesutrukdys Jūsų ypatingam momentui.

Mūsų gražioje pastogėje Jūs galėsite išgyventi šią ypatingą akimirką, nepaisant oro sąlygų. Nesvarbu, ar debesuota ar lietinga diena, mūsų pastogė (kuri pastatyta virš vandens) bus puiki Jūsų santuokos ceremonijos vieta.

Siūlome Jums galimybę atlikti santuokos registraciją darbo dienomis vakare. Mūsų šefas sukuria meniu, pritaikytą jūsų skoniui, ir užtikrina, kad šventinė vakarienė taptų ypatingu šios dienos akcentu. Turime visus reikalingus baldus, dekoracijas ir kitus aksesuarus, santuokos ceremonijai.

Leiskite mums padaryti Jūsų santuokos ceremoniją gamtoje ypatingą. Pasirinkdami mūsų sodybą, Jūs pasirinksite ne tik nuostabų gamtos grožį, bet ir visapusišką patirtį, kurią užtikrinsime Jums ir Jūsų svečiams.

Nuotraukos: Aras Radevičius – www.erelis.lt

Skambinkite – tarsimės…
+370 699 100 69

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.