10 smulkmenų, kurios gali sugadinti vestuves

Faktai apie vestuves

Kiekviena nuotaka svajoja apie tobulas vestuves, kuriose viskas eitų pagal planą. Kartais ir mažiausia smulkmena gali sugadinti nuotaiką. Neleiskime kad taip nutiktų! Remdamiesi vestuvių organizavimo patirtimi, galime išskirti keletą smulkmenų, kurios gali sukelti stresą vestuvių dienos metu. Tačiau pasiruošus iš anksto, visa tai galima suvaldyti. Šis straipsnis skirtas nuotakoms, bet tai galima puikiai pritaikyti ir jaunikiams. Jei vestuvių šventės organizavimą patikėjote profesionaliems organizatoriams – jie visa tai turėtų žinoti ir tada tuo rūpintis Jums nebereikia. Jei sudomino tema – skaitome toliau…

Jei vestuves organizavote patys, tada vestuvių dieną pasirūpinkite, kad turėtumėte:

Mėgstamų kvepalų. Tai padeda suvaldyti stresą bei sukurti gerą nuotaiką. Ir be abejo, skaniai kvepėti visą dieną.

Drėgnų servetėlių. Dienos metu, o ypač kaip karštą, norisi nusiplauti rankas, bet deja ne visada yra kur… o jei dar suvalgėte šokoladinį saldainį ar sumuštinį… juk į baltos suknelės kraštą rankų nevalysit.

Negazuoto vandens buteliuką. Juk šampanas visą dieną – gali nemenkai apsvaiginti. O atsigėrus gurkšnį tyro vandens vėl atgausite energiją ir žvalumą.

Siūlą ir adatą. Diena ilga, niekada nežinai kur ir kas gali nutikti Jūsų rūbams. Jaunikis su nauju kostiumu staigiai atsitūpė ir… deja, kartais taip nutinka, suplyšo kelnių klynas. Juk antro kostiumo nesivežėte… o adata su siūlu kaip mat ištaisys situaciją…

Atsarginės pėdkelnės. Jei vestuvių dieną dėvite pėdkelnes būtinai pasirūpinkite antromis… jos taip dažnai plyšta.

Kosmetikos krepšelį. Dienos metu kartais norisi pakoreguoti makiažą arba bent jau pudra pašalinti veido blizgesį. Lūpų blizgesys ar lūpų dažai suteiks gaivumo Jūsų lūpoms ir išryškins nuostabią šypseną. Taip pat šukas ar šepetį. Jo neprireiks jei šukuosena išliks tobula, tačiau kartais tam tikromis aplinkybėmis, prireikia ją pataisyti.

Vaistų rinkinį. Skamba juokingai… kas gi gali sirgti tokią dieną? Tačiau pasiimkime bent du medikamentus: „smecta“ nuo viduriavimo, aspirinas, „ibufenas“ ar pan. nuo galvos, danties ar kitokio skausmo.

Kontaktiniai telefonų numeriai visų atlikėjų bei paslaugų teikėjų su kuo susidursite vestuvių dieną ir vakare. Gal norėsite perduoti kokią informaciją ar kas vėluos, ar nesugebės rasti šventės vietos. Jei šią iškilmingą dieną nesinori būti organizatore, įpareigokite kažką iš savų tuo pasirūpinti.

Atsarginius – patogiuosius batelius derančius prie vestuvinės suknelės. Ne paslaptis, kad nauji bateliai dažnai pridaro rūpesčių kojytėms (nepatogūs, spaudžia, trina ir pan.). Pasidžiaugę naujais bateliais, kuriuos išsirinkote prie puikios vestuvinės suknelės, su mielu noru spirsite juos į patį atokiausią kampą, kaip pavargusios ar nuspaustos kojos prašysis patogesnės avalynės. O Jūs būsite tam pasiruošę.

10-asis pats svarbiausias punktas – puikią nuotaiką bei atlaidų požiūrį. Kad ir kaip viskas bus suderinta ir pasiruošta visa atsarginė atributika, gali nutikti tai, kas nuo Jūsų visiškai nepriklauso. Žiūrėkite į viską paprasčiau – juk šalia mylimas žmogus. Ši diena skirta Jums ir niekam jos neleiskite sugadinti nei lietui, nei vėluojančiai draugei nei šukuosenai ne tokiai kaip Jūs svajojote … Kaip sakoma „negali pakeisti situacijos, pakeisk požiūrį“.

Informacija iš įvairių šaltinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.