Dar didesnė sodyba vestuvėms!

VillaTop sodyba

Bėga laikas. Daugybė metų patirties ir tūkstančiai patenkintų klientų. VillaTop sodyba apjungė šimtus porų. Tapo geriausių draugų susitikimo vieta. Daugybė žmonių sugrįžta čia net po kelis kartus… Mes visada stengiamės įtikti savo klientams. Mes klausomės, mes girdime, mes patariame. Tačiau ryšis tarp kliento ir mūsų nėra vienpusiškas. Klientai taip pat pataria mums. Atsižvelgiant į tuos visus patarimus, pastabas ir pageidavimus – nusprendėme plėsti sodybą. Jau net dabar vyksta „nematomi“ darbai. Prie projekto dirba dizaineriai ir architektai. Kai visi planavimo ir pasiruošimo darbai bus baigti – sodyba užaugs vos per keletą dienų. Jau balandžio pabaigoje galėsime priimti dar daugiau žmonių. Taip pat padidės ir miegamųjų vietų skaičius.

Sodyba vestuvėms

Toliau siūlome peržiūrėti kelis „atnaujintos“ sodybos maketus.

Visa esmė – „pristatyti“ gabaliuką salės kairėje pusėje. Dėl to padidės ir 2 aukšto „miego“ zona. Didesnėje salėje turėsime specialią vietą jaunavedžiams ir jų „lydinčiai komandai“. Taip pat bus naujas patogus prieškambaris.

Sodyba

Sodybos maketas

Planuojame pakeisti apšvietimą, daugiau dėmesio skirti veidrodžiams. Turėsime naujų stalų ir kėdžių. Taip pat „pažaisime“ ir su langais. Bus praktiška ir gražu!

Sodybos planas

Sodybos planas

Sodybos planas

Sodybos planas

Taip pat galimi ir kiti stalų išdėstymai. Tiesiog papasakokite kokio rezultato norite – ir mes Jums jį organizuosime.

Norime pranešti, kad visi klientai kurie rezervavo sodybą – visas paslaugas gaus nurodytu laiku ir už anksčiau sutartą kainą. Sodybos atnaujinimo darbai niekaip neįtakos Jūsų šventės. Nebent tik į gerąją pusę…

Komentarai straipsnyje “Dar didesnė sodyba vestuvėms!

  1. Benka sako:

    Kai atvažiuosime į Lietuvą – būtinai užsuksime pažiūrėt. Labai gerai viskas paruošta. Maketai šitie, aprašymai. Šaunuoliai. Jaučiasi, kad stengiatės.

  2. Gytis sako:

    Jaučiasi, kad dirba stipri komanda. Labai geras straipsnis. Užkabino. Jeigu rezultatas bus toks koks yra dabar pasiruošimas – bus tiesiog perfecto…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.