Futbolo stalas Garlando G-500 jau Villa Top sodyboje!

Stalo futbolas

Villa Top sodyboje Jūsų laukia naujutėlis futbolo stalas „Garlando G-500“! Stalo futbolas – tai puikus ir tikrai įtraukiantis žaidimas, kurį gali žaisti Jūsų vaikai ir aišku – Jūs patys. Susitarus su šeimininku – gaunate kamuoliuką ir pirmyn skaičiuoti taškus! „Garlando G-500“ stalas atitinka visus stalo futbolo standartus. Tad žaisdami stalo futbolą Villa Top sodyboje – Jūs galite drąsiai visiems sakyti, kad žaidėte TIKRĄ stalo futbolą ant TIKRO Italijoje pagaminto stalo. Maloniai kviečiame Jūs apsilankyti Villa Top sodyboje ir pažaisti stalo futbolą. Toliau – plačiau apie mūsų naują futbolo stalą.

Geriausi stalo futbolo žaidėjai G-500 modelį yra pripažinę geriausiu futbolo stalu savo kategorijoje D. Britanijos rinkoje (Stuff Magazine, 1999). Ne viena iš stipriausių Italijos (Inter, Lazio, Milan, Napoli, Roma, Sampdoria) ar kitų šalių komandų (Bayern München, FC Basel, FC Copenhagen) pasirinko būtent G-500 modelį savo reklamos kampanijoms. Pristatydamos savo produkciją, G-500 modelį pasirinko ir didžiausios korporacijos ar alaus gamintojos Carlsberg, Heineken ir Winchester.

Stalinis futbolas

Stalo korpusas pagamintas iš 25 mm storio MDF plokščių, dengtų melaminu. Vientisi strypai 16 mm diametro su 2,2 mm storio sienelėmis ir 15 mikronų chromo danga. Mūsų stalas yra su saugiais teleskopiniais strypais. Tad šalia jo laisvai gali vaikščioti vaikai ir žaidžiant Jums nereikia dairytis ir galvoti – ar ką nesužeisit. 9 x 9 cm metalinės kojos, dengtos įbrėžimams atspariu laku. Metaliniai guoliai suteiks greitą ir tikslų žaidimą. Raudonos ir mėlynos spalvos žaidėjai iš nelūžtančios plastmasės – mopleno, neatskiriamai užlieti ant strypų. Kamuoliukų talpykla integruota į korpusą, už vartų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.