Ko reikia vengti planuojant 2017 metų vestuves

Vestuvių planavimas

Kiekvienais metais šimtų ir gal net tūkstančių porų, kurios tuokiasi PIRMĄ KARTĄ, mamos, tėčiai, sesės ir geriausios draugės „tuokiasi“ kartu su jomis. Kartais jie leidžia poroms gana laisvai kurti savo vestuvių stilių, svečių sąrašą, tačiau kartais labai stipriai kišasi ir nurodinėja, kas turi būti, ko ne.

Poroms, kurios pasirenka vestuvių planavimo paslaugas, stengiamės padėti koja kojon eiti su naujomis tendencijomis, nedaryti to, kas jau tūkstantį kartų buvo padaryta anksčiau. Esame čia, kad padėtume nebeatrodyti „so yesterday“ savo svečiams, kurie per kelerius metus apsilankė galbūt dešimtyje draugų vestuvių ir jau miršta nuo momentinio fotoaparato nuotraukyčių ir vežasi namo eilinį medaus stiklainį dovanų…

Tačiau, tikiu, kad visada bus porų, kurios norės dovanoti medaus stiklainiukus savo svečiams, ir kartais tai atrodo net labai natūralu, ypač jei šeima pati užsiima medaus verslu. Turbūt supratote, ką noriu pasakyti – galima ir gal net reikia naudoti viską, kas artima širdžiai. Tačiau šio mano straipsnio tikslas yra tiesiog padėti 2017 metų jaunavedžiams būti išradingesniems.

Kas jau atgyveno ir kuo tai pakeisti:

Piešti jauniesiems paveikslą / rašyti palinkėjimų knygą. Turbūt jau visi išbandė bendro paveikslo piešimą jauniesiems ar bendros palinkėjimų knygos rašymą, kurios vėliau niekas neskaito, o paveikslo neturi kur kabinti. Originaliau būtų arba to atsisakyti, arba prašyti surašyti „receptų knygą“ laimingam gyvenimui, užpildyti žemėlapį, kuriame kiekvienas svečias turi sugalvoti šalį, kurią jaunieji turėtų aplankyti, ir parašyti, kodėl tai padaryti.

Oficiali dovanų įteikimo ceremonija ir nuotrauka su kiekvienų svečiu. Labai labai „last year“. Labai formali ir kartais nepatogi ceremonija. Ką daryti vietoj to? Turėti kelis fotografus, kurie nufotografuos jūsų svečius su jumis prie kokteilių baro arba šokių aikštelėje, o dovanoms – atskiras dovanų stalas ir sostas, kurio niekas negalėtų nepastebėti. Vedėjas, planuotoja, restorano vadovė – atsakingi už svečių informavimą apie šiokį tokį procedūrų sutrumpinimą ir kur viską sudėti.

Po vestuvių būtinai siųskite AČIŪ laiškelius už dovanas. Tai yra nerealu. Apie tai pagalvokite jau užsakinėdami visą su vestuvėmis susijusią spaudą ir, likus dar kelioms dienoms iki vestuvių, išsiųskite šiuos atvirlaiškius ar laiškučius dėkodami visiems svečiams asmeniškai. Įsivaizduokite, jūs jau išvykę medaus mėnesio, o jie, grįžę namo, pašto dėžutėje ras šį stebuklą – jie bus pakylėti.

Medui arba migdolams NE. Tai jau tiek kartų naudota, kad bent pusė svečių tokias dovanėles bus gavę praėjusiose šventėse. Nebent tai žiema arba jūsų šeimos verslas susijęs su bičių ūkiais… Būkite originalūs, dovanokite po vestuvių baliuko atgaivinančių ar atpalaiduojančių arbatžolių mišinukus su šmaikščiomis kortelėmis: „Tam, kad atsigautumėte. Ačiū, kad buvote“. Kavos pupelių maišelius „Rytui po šventės praskaidrinti“, „Arbata ūpui pakelti“. Pasistenkite kiekvienam svečiui užrašyti kažką šmaikštaus, linksmo.

Fotografuotis su visa svita laukuose, miestuose ir pan. Tai atgyvenę, nerimta ir vėliau tokios nuotraukos judviejų vestuviniame albume bus nieko vertos. Geriau su kiekvienu kažkaip originaliai ir nuoširdžiai įsiamžinti, nei su visa įkaušusių pabrolių ir spalvotų pamergių svita daryti grupines ore šokinėjančių suaugusių žmonių nuotraukas… Ką daryti vietoj to? „First look“ – kas tai? Ryte, dar iki vestuvių ceremonijos, jūs fotografuojatės dviese! Ar paslaptis išlaikoma? Taip. Juk visas siurprizas, kai abu susiruošę pamatote vienas kitą, nesurežisuojamas, tai tikrai įvyksta. Skirtumas tarp fotosesijų „po“ ir „prieš“ yra tai, kad jūs dar nepavargę, šviežutėliai ir labai labai susijaudinę, natūralūs. Pasifotografuojate ir tada važiuojate tuoktis. Čia gerokai daugiau pastangų įdėti į dekorą vietos, aksesuarų, kai jūs susitiksite….

Keksiukų tortas buvo labai madingas, tačiau dabar atėjo torto „nuogaliaus“ arba didelio, bet vientiso, įmantraus, stilingo, sudėtingo torto era. Duokime kūrybinio darbo cechams. Jei norisi keksiukų, jų visada galima turėti papildomai. Ir dar, jei tik tinka pagal stilių, rekomenduoju rinktis mažas spurgytes.

Medžiaga iš: www.apievestuves.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.