Medaus mėnesio idėjos aktyviems jaunavedžiams

Medaus Mėnuo

Ne kiekviena pora dievina poilsines keliones, tingius pagulinėjimus paplūdimiuose su kokteiliu rankoje. Jiems siūlome keletą idėjų aktyviam medaus mėnesio poilsiui.

Išvyka automobiliu. Keliaukite po Europą aplankydami dar nelankytas šalis, nelankytus miestus ir miestelius, naujas vietas, objektus… Tokios kelionės žavesys slypi tame, kad ji nenuspėjama ir žadanti daug įdomių netikėtumų ir nuotykių. Paklausite, o kur gi romantika? Juk visą kelią galite klausytis savo mėgstamos muzikos, kalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis, dar geriau pažindami vienas kitą, atrasti neįtikėtinas vietas. Be to, keliaudami automobiliu, nuolat keisite nakvynės vietas, kuriomis galės tapti tiek įmantrūs sostinių veišbučiai, tiek maži ir jaukūs svečių nameliai, palapinės, ar tiesiog kvepianti gėlių pieva po atviru žvaigždėtu dangumi…

Kelionė po Italiją. Tai ypatinga šalis, kurioje galite atrasti ir nuostabių kampelių, pažinti įstabią architektūrą, prisiliesti prie istorijos ir tuo pat metu pailsėti… Pradėkite kelionę nuo Milano, aplankykite Venecijos kanalus, vėliau nepraleiskite progos apžiūrėti Pizos bokštą, traukiniu nukeliaukite į Romos šv. Petro Baziliką ir Koliziejų, o po visų išvykų ir aktyvių kelionių atsipalaiduokite nuostabioje Kaprio saloje. Išvykos automobiliu, traukiniu, laivais, kanojomis suteiks kelionei įvairiapusiškumo ir padės patirti įdomių nuotykių.

Afrikos safaris. Vos išgirdus šį pavadinimą mintyse pasirodo vaizdiniai susiję su tolimu kraštu, egzotika, karščiu… Bet, įvertinus tai, kad poros gana dažnai keliauja į Maldyvus, Bora Bora salą,Havajus tai ir kelionė į Afrikos žemyną tikrai nėra nepasiekiama. Susitikimai su liūtais, tigrais, leopardais, žirafomis, kurie gyvena laukinėje gamtoje, suteiks jums abiems ir adrenalino, ir neišdildomų įspūdžių. Tokioje kelionėje patirti nuotykiai išliks visą gyvenimą ir dar daug metų mielai žiūrėsite į kelionės nuotraukas bei aptarinėsite patirtus įspūdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.