Vestuvės kitaip!

Turime džiugių naujienų – Villa TOP sodyboje ir vėl pokyčiai! Naujas paslaugų paketas, akcijos, šventės sprendimas „viskas įskaičiuota“, naujas statinys, aukuras, terasa ant pirties stogo ar dar daug kitų neįprastų naujovių.

Tai gi pristatome Jums visiškai naują, atskirą erdvę vestuvėms prie vandens Villa TOP sodyboje. Šventės vieta skirta nestandartinių sprendimų mėgėjams. Tiems, kam pabodo tradicinės salės ir vestuvių scenarijai. Šioje erdvėje vestuvės vyksta kitaip!

Vestuvės sodyboje

Nauja erdvė šventėms yra įrengta šalia esamos Villa TOP sodybos. Klientams siūlomą šventės zoną sudaro naujas didelis tvenkinys su įspūdingu fontanu ir didele įstiklinta ir apšiltinta terasa virš tvenkinio.

Terasa yra pailgos formos ir talpina iki 70 žmonių. Statinys – 160 kvadratinių metrų, yra speciali vieta muzikantams ir daug erdvės šokiams. Šalia įrengta didelė stovėjimo aikštelė automobiliams.

Naujoje erdvėje galima rengti ne tik vestuves, bet ir kitas šventes – gimtadienius, įmonės vakarėlius, krikštynas ar jubiliejus.

Šioje zonoje rengiamos šventės TIK be nakvynės!

Kviečiame rezervuoti mūsų naują erdvę šventėms jau kitiems metams. Pirmųjų 10 rezervavusių laukia malonios sodybos šeimininkų ir virtuvės šefų staigmenos. Jūs turbūt jau esate girdėję, tačiau priminsime, kad maistas, pagamintas mūsų sodyboje, yra tiesiog pasakiškas…

Projektas startuoja nuo 2020 metų balandžio mėnesio pabaigos. Tad visi savaitgaliai ir šventinės darbo dienos dar yra laisvi. Informacija galioja nuo straipsnio paskelbimo datos.

Nuolat tobuliname savo aplinką, tad jau pavasarį Jūs tikrai jos neatpažinsite!

Jeigu turite klausymų – skambinkite. Mielai suteiksime jus dominančią informaciją.
Tel.: +3706 99 100 69 arba +3706 86 311 31

Komentarai straipsnyje “Vestuvės kitaip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.