Andriaus ir Inesos vestuvės

Inesos ir Andriaus vestuvės

2014 liepos 5 dieną Inesa ir Andrius šventė mūsų sodyboje savo vestuves. Anot jų – vestuvės pasisekė. Po šventės jaunavedžiai mielai pabendravo su mumis (VillaTop sodybos šeimininkais). Pokalbis buvo tikrai įdomus. Neseniai jie atsiuntė keletą nuotraukų ir sutiko, kad mūsų paruoštas straipsnis būtų publikuotas. Šitas straipsnis – tai nedidelis interviu su mūsų svečiais.

Už puodelio kavos pradėjome kalbėtis apie pasiruošimą vestuvėms. Kiek laiko reikėjo, kad pasiruošti vestuvėms?

– Maždaug apie metus laiko. Galvot pradėjom žymiai anksčiau, bet ruoštis pradėjome maždaug prieš metus. Buvo baisu. Lyg ir nieko čia tokio, bet pagalvojus apie viską tai kūnas lengvai virpėjo.

Iš kur Jūs sužinojote apie mūsų sodybą? Ir kodėl pasirinkote būtent VillaTop?

– Rekomendavo draugas. Davė tinklalapio adresą. Panaršėm, pažiūrėjom, paskaitėm. Daug variantų buvo. Galvojome ir apie paprasčiausia kavinę. Bet kažkaip norėjosi laisvės. Labai jau traukė akį tie vaizdai su pievomis, tvenkiniu ir pavėsinėmis. Tad ir nusprendėme nuomotis sodybą. Nuvažiavome čia (į VillaTop), viską apžiūrėjome. Graži aplinka, puiki salė, yra kur pernakvoti. Daug visokių įdomybių aplink. Sodyba nedidelė ir labai jauki. Tas ko mums ir reikėjo. Tuo labiau pagal finansus viskas atitiko, kaip ir planavome. Todėl ir pasirinkome VillaTop.

Ar patiko mūsų pasiūlyti patiekalai?

– Kadangi meniu sudarėme iš anksto, kartu su Jumis – pretenzijų neturime jokių. Taip pat ir svečiams patiko viskas. Patiekalų įvairovė, skonis, papuošimai. Pasakyčiau net, kad viskas buvo idealu. Patarimas imti visko „po biški“ – buvo tikrai naudingas. Na o plovas paruoštas lauke ant ugnies – tai buvo net savotiškas „šou“ svečiams. Su maistu tikrai nustebinote. Tik gaila, kad skrandžiai pas žmones tokie maži. Maisto užteko. Net ir pasiliko.

Ką pasakysite apie aptarnaujantį personalą?

– Skraidė kaip bitės (juokiasi Inesa). Nuolat klausinėjo ar visko užtenka. Janas (šviesiaplaukis vyras), aplamai buvo kaip automobilinė klimato kontrolės sistema. Nuolat sureguliuodavo kondicionierius taip, kad visiems buvo labai patogu ir jauku. O lauke buvo tikrai gan karšta. Taip pat labai patiko Beatos darbas. Jauna mergina nuolat pakeisdavo lėkštutes ir įrankius. Niekada niekas nieko nelaukdavo. Aplamai, Beata išgelbėjo vestuvių vakarą. Mes pamiršom degų skystį (vainikėliui sudeginti). Tad jinai greitai surado ir davė mums kažkokio tai spirituoto skysčio. Vainikėlis buvo sėkmingai sudegintas. Paruošė mums vietą fejerverkams net. Ką dar pasakyti? Malačiai, taip sakant.

O ką aplamai sakė svečiai?

– Pirmą dieną buvo gana oficiali, tad dar nebuvo pajutę tos laisvės. Valgė, gėrė, šoko, tyrinėjo aplinką. O jau antrą dieną pagrindinės kalbos buvo apie tvenkinį, pirtį ir plovą. Labai visiems patiko vandens kaskadas prie tvenkinio. Visi atsipalaidavę. Kas kur – vieni pavėsinėje, kiti maudosi, treti pirtyje apie gyvenimą šneka. Atsirado ir stipruolių kurie užsinorėjo sporto aikštelėje štangas pastumdyti. Svečiams patiko. Bent jau nusiskundimų tikrai nebuvo.

Gal buvo kažkas, kas nepatiko?

– Sunku pasakyti. Tiksliau pasakius – neturiu net prie ko prisikabinti (krapštydamas galvą tarė Andrius). Na gal vienintelė problema tai, kad norėjosi čia praleisti dar keletą dienų, bet deja tiek mes, tiek svečiai negalėjo to sau leisti (juokiasi Andrius). Na gal keli svečiai skundėsi dėl privažiavimo. Sakė, kad sodyba yra paslėpta. Tačiau kas turi kompiuterį ir gali užeiti į Jūsų puslapi – tikrai sodybą suras. Kontaktuose labai gerai viskas nurodyta.

Jūs kažkada buvote užsukę į mūsų sporto aikštelę. Ar dar grįšite pas mus pasportuoti ir pažaisti tinklinį?

Taip. Man labai patiko. Buvau aikštelėje prieš vestuves. Apžiūrėjau sodyba ir negalėjau nesugrįžti. Kaip dabar atsimenu, kaip buvome atvažiavę su draugu pasportuoti. Mačiau straipsnį net su mūsų nuotraukomis Jūsų puslapyje. Labai malonu. Be abejo mes atvažiuosime. Ir manau ne vieną kartą.

Ką pasakytumėte kitiems žmonėms? Tiems kas planuoja ruošti vestuves, jubiliejų ar gimtadienį.

– Sunku kažką taip pasakyti. Kiekvienas renkasi pagal savo poreikius. Pagal finansus, norus, pageidavimus. Šiaip – kaip supratau, su Jumis reikia tartis. Nes pradžioje galvojau, kad čia su kainom yra labai statiška. Kitaip sakant – kiekviena paslauga fiksuotai kažkiek kainuoja. O pasikalbėjus supratome, kad daug ko galime gauti net nemokamai. Ką galėčiau pasakyti? Skambinkite ir tarkitės. Nebijokite. O dar geriau atvažiuokite ir pasikalbėkite.

Andrius ir Inesa su mumis ilgai kalbėjo. Iš jų veidų matėsi, kad jie buvo patenkinti. Ir mums tai yra maloniausias dalykas. Kai svečiai išvažiuoja patenkinti. Kai kurie net palieka padėkas ir nedideles dovanėles. Jeigu Jūs šventėte vestuves, gimtadienį ar krikštynas mūsų sodyboje, norite pasidalinti įspūdžiais ir nuotraukomis – skambinkite mums ir mes suruošime straipsni. Tel.: 370 699 100 69. Maloniai Jūsų laukiame. Žemiau – kelios nuotraukos iš Inesos ir Andriaus vestuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.