Prietarai apie vestuvinius žiedus

Vestuviniai žiedai

Vestuvinis žiedas turi būti iš vieno metalo, glotnus, be brangakmenių, be graviruočių, tada, manoma, ir šeimyninis gyvenimas bus tolygus, be jokių kliūčių kelyje. Būtent žiedai saugo sutuoktinius nuo negandų, stresų, ligų, pavydo – todėl jų ir nenusimauna…

Griežtai nepatartina daryti žiedus iš sulydytų papuošalų, net jeigu tai buvo jūsų tėvų žiedai. Priešingu atveju pritrauksite į šeimą svetimą likimą. Žiedus turi pirkti jaunikis – ir sau, ir nuotakai. Tai – gera laimingo šeimyninio pradžia. Iki vestuvių laikykite žiedus kartu. Kiti netgi apipila žiedus vandeniu ir užšaldo iki tuoktuvių dienos.

Maunant vienas kitam žiedus reikėtų būti atsargiems, kad netyčia neišmestumėte jų ant grindų. Tai būtų ženklas, kad santuoka greitai iširs. Jei visgi taip nutiko, per žiedą perveria liudytojų iš anksto paruoštą siūlą, kuris turi surinkti visus blogus dalykus. Kai jaunikis užmauna nuotakai vestuvinį žiedą, nė vienam iš jų negalima imti tuščios žiedų dėžutės arba lėkštelės, ant kurios buvo sudėti žiedai. Tegu tai padaro netekėjusi mergina ar nevedęs vaikinas. Atsiminkite ir tai, kad pametus žiedą gresia išsiskyrimas, o jei duosite jį kam pasimatuoti, atiduosite savo likimą į svetimas rankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.