Ką reikėtų padaryti iškart po vestuvių?

Po vestuvių

Pasibaigus vestuvių pokyliui juntame menkutę nostalgiją, kad visa tai jau praeity, bet kartu ir palengvėjimą, kad viskas praėjo sklandžiai ir dabar žymiai apmažės rūpesčių bei išlaidų. Bet ar tikrai taip? Ar išlydėjus svečius jau galime atsipalaiduoti? Deja, vis dar lieka keli rūpestėliai, kuriais geriausia rūpintis kuo greičiau. Kadangi žinome, kokioje euforijoje vis dar būsite, drįstame priminti kelis tokius rūpestėlius.

Naujas asmens dokumentas, naujas vairuotojo pažymėjimas, nauja banko kortelė

Tai tiek naujienų, o kur dar naujas gyvenimas… Ir, kas svarbiausia, viską reikia užsakyti ir kuo skubiau, juk nenorite, kad dėl dokumentuose išlikusios senos pavardės ar šeiminės padėties sugriūtų povestuvinės kelionės planai.

Susidėkite daiktus povestuvinei kelionei

Žinoma, jei tokia kelionė jau užsakyta. Jei ne – skubėkite tai padaryti, kad tarp vestuvių ir medaus mėnesio nepasidarytų pernelyg didelis laiko tarpas. Arba mėgaukitės paskutinės minutės pasiūlymais, kurie, beje, piniginiu atžvilgiu taip pat labai apsimoka.

Grąžinkite viską, kas nuomota

Nuomota suknelė, nuomotas kostiumas, kėdės, indai, kad ir kas tai būtų, kuo greičiau atsikratysite ne savo daiktų, tuo bus ramesnė galva.

Atsiskaitykite su paslaugų tiekėjais

Taip greičiau išsilaisvinsite nuo rūpesčių ir galėsite mėgautis vienas kitu. Be to, aiškiau žinosite, kiek pinigų Jums lieka. Ir linkime, kad netrūktų. Kuo greičiau apie tai sužinosite, tuo geriau.

Padėkokite visiems, kas prisidėjo prie Jūsų šventės

Nepamirškite, kad vestuvės kainavo ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems. Ir ne tiek pareikalavo išlaidų, kiek pastangų, kad Jūs būtumėte patenkinti tuo, kas buvo jų rankose. Įvertinkite Jų indėlį į savo laimę ir būtinai padėkokite.

Neatidėliokite nieko, bet ir strimgalviais skubėti neverta, visa tai malonių rūpesčių likučiai – pasimėgaukite jais. Kuo daugiau laiko praleiskite kartu.

Medžiaga iš http://www.apievestuves.lt/
Autorius Ieva Stankevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.